Značka: Hitachi
Kód: RAK-50REF/RAC-50WEF-RAK-50REFC/RAC-50WEF

Popis produktu

  • Cena vč. DPH a montáže
  • Kompatibilní s ovládáním Hi-Kumo přes Wifi (nutný adaptér)
  • Malé rozměry
  • Jednoduchý infra ovladač
  • Funkce Frost-Wash

Číst více >

48 254 Kč
Cena je vč. DPH a montáže.
Ceny jsou platné do vyprodání zásob
Potřebujete poradit?

Popis produktu

LEVNÝ NADSTANDARD

Nástěnná klimatizace Summit Entry je základním modelem klimatizačních jednotek HITACHI. Vyniká svou nízkou pořizovací cenou, která již v základním provedení nabízí nadstandardní funkce a dosahuje vysokého topného výkonu i v mínusových teplotách. U vytápění nabízí výkonnostní řady 2,5 kW, 3,4 kW, 4,2 kW a 6 kW, u chlazení 2 kW, 2,5 kW, 3,5 kW a 5 kW. Toto tepelné čerpadlo rovněž nabízí inovativní technologie, které umožňují intenzivní čištění a zlepšování kvality vzduchu nebo ovládání jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo Váš počítač.

"Dobrá účinnost a jednoduchost"

Maximální využití prostoru

Díky malé velikosti jednotky ji můžete instalovat diskrétně. Například na horní straně dveří, protože má délku pouhých 780mm.

Tichý provoz

Užijete si komfortní prostředí, aniž byste si všimli, že je vnitřní jednotka v provozu, a to díky nízké hladině hluku 19dB (v závislosti na modelu).

Funkce Frost Wash

Zařízení je standardně vybaveno samočistícím systémem Frost Wash, který odstraňuje nečistoty z výměníku namrazením vlhkosti přítomné ze vzduchu, následným ohřátím výměníku a odstraněním všech nežádoucích částic odtékající vodou. 

Kompatibilní s ovládáním přes aplikaci Hi-Kumo

Pomocí tohoto ovládání můžete jednotku zapínat a vypínat, zvyšovat nebo snižovat teplotu a nastavovat rozvrh provozu odkudkoli na světě. K řízení vnitřní jednotky přes cloud potřebujete pouze mobilní telefon, připojení k internetu v místě instalace a adaptér Wifi (volitelné příslušenství).

Montáž zahrnuje

Propojení s chladivem i elektro kabeláží mezi venkovním a vnitřní jednotkou včetně odvodu kondezátoru 3ml. Tlakové zkoušky chladivového okruhu, provrtání 1ks prostupu pro propojení chladivem, připojení na připravenou kabeláž, instalaci a dodávku konzole na zeď, zprovoznění a zaškolení obsluhy odbnorným technikem. 

Podrobnosti k produktu.

Technické parametry.

Hitachi

Parametry produktu

VÝROBCE:
Hitachi

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Na uvedené značky tepelných čerpadel zajišťujeme montáž, servis a opravy.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.