Značka: Hitachi
Kód: RAK-42RPE/RAC-42WPE

Popis produktu

  • Cena je vč. DPH a montáže
  • Kompatibilní s ovládáním Hi-Kumo přes Wifi (nutný adaptér)
  • Funkce samočištění Frost-Wash
  • Malé rozměry
  • Vestavěný snímač přítomnosti osob
  • Připojitelné i na multisplity
  • 100% výkon topení při -7 °C

Číst více >

54 261 Kč
Cena je vč. DPH a montáže.
Ceny jsou platné do vyprodání zásob
Potřebujete poradit?

Popis produktu

EKONOMICKÝ NADSTANDARD

Klimatizace Performance vyniká moderním designem s kompaktní konstrukcí. Pyšnit se může i nejširší výrobní řadou výkonnostních modelů. U vytápění nabízí výkonnostní řady 2,5 kW; 3,4 kW; 4,2 kW; 5,4 kW a 6 kW, u chlazení 2 kW; 2,5 kW; 3,5 kW; 4,2 kW a 5 kW. Tento model vytápí až do venkovní teploty -15 °C. O svém tichém chodu vás přesvědčí jak v létě, tak i v zimě. Tato jednotka rovněž nabízí inovativní technologie, které umožňují intenzivní čištění a zlepšování kvality vzduchu nebo ovládání jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo Váš počítač. 

"Zařízení, které se přizpůsobí každému prostoru."

Funkce Frost Wash

Zařízení je standardně vybaveno samočistícím systémem Frost Wash, který odstraňuje nečistoty z výměníku namrazením vlhkosti přítomné ze vzduchu, následným ohřátím výměníku a odstraněním všech nežádoucích částic odtékající vodou. 

Čidlo přítomnosti osob

Klimatizace bez zbytečné spotřeby díky senzoru přítomnosti, který postupně snižuje spotřebu energie zařízení, když je místnost prázdná, a při detekci lidského pohybu jej uvede zpět do provozu. 

Komfortní výfuk vzduchu

Díky automatickému natáčení lamel v horizontálním i vertikálním směru je dosaženo rovnoměrně distribuce vzduchu, a tím lepšího komfortu pro uživatele. 

Energetická účinnost na prvním místě

Nižší spotřeba energie díky energetické třídě A+++ (v závislosti na modelu). Svou klimatizaci můžete využít, aniž byste si všimli faktury za elektřinu. 

Maximální využití prostoru

Díky malé velikosti jednotky ji můžete instalovat diskrétně. Například na horní straně dveří, protože má délku pouhých 780mm.

Montáž zahrnuje

Propojení s chladivem i elektro kabeláží mezi venkovním a vnitřní jednotkou včetně odvodu kondezátoru 3ml. Tlakové zkoušky chladivového okruhu, provrtání 1ks prostupu pro propojení chladivem, připojení na připravenou kabeláž, instalaci a dodávku konzole na zeď, zprovoznění a zaškolení obsluhy odbnorným technikem. 

Podrobnosti o produktu.

Technické parametry.

Hitachi

Parametry produktu

VÝROBCE:
Hitachi

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Na uvedené značky tepelných čerpadel zajišťujeme montáž, servis a opravy.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.