Značka: Hitachi
Kód: RAK-25PSES/RAC-25WSE

Popis produktu

  • Cena je vč. DPH a montáže
  • Kompatibilní s ovládáním Hi-Kumo přes Wifi (nutný adaptér)
  • Funkce samočištění Frost-Wash
  • K dispozici v bílé a stříbrné barvě
  • Nerezový vnitřní povrch
  • Nový elegantní design s digitálním displejem
  • Vestavěný snímač přítomnosti osob
  • Automatické čištění filtru
  • 100% výkonu při -15 °C

Číst více >

63 007 Kč
Cena je vč. DPH a montáže.
Ceny jsou platné do vyprodání zásob
Potřebujete poradit?

Popis produktu

VÍCE NEŽ NADSTANDARD

Klimatizace Premium Vás okouzlí revoluční technologií automatického čištění filtru a úsporou energie. Tato naprosto bezúdržbová jednotka pracuje velmi spolehlivě až do venkovní teploty -20 °C, do teploty -15 °C dokonce bez ztráty výkonu. To znamená, že si i při mrazivých teplotách můžete užívat pohodlí teplého domova s velmi nízkými náklady. Navíc nabízí inovativní technologie, které umožňují intenzivní čištění a zlepšování kvality vzduchu nebo ovládání jednotky jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo Váš počítač. Model Premium tak přináší komfort na nejvyšší úrovni po celý rok. U vytápění nabízí výkonnostní řady 3,2 kW, 4 kW a 6 kW, u chlazení 2,5 kW, 3,5 kW a 5 kW.

"Klimatizace na celý život s nerezovým vnitřním povrchem a automatickým kartáčkem na čištění filtru. "

Funkce Frost Wash

Zařízení je standardně vybaveno samočistícím systémem Frost Wash, který odstraňuje nečistoty z výměníku namrazením vlhkosti přítomné ze vzduchu, následným ohřátím výměníku a odstraněním všech nežádoucích částic odtékající vodou. 

Čidlo přítomnosti osob

Klimatizace bez zbytečné spotřeby díky senzoru přítomnosti, který postupně snižuje spotřebu energie zařízení, když je místnost prázdná, a při detekci lidského pohybu jej uvede zpět do provozu. 

Nerezový vnitřní povrch a vzhled jednotky

Jednotka se nabízí ve dvou barevných provedeních matná bílá a stříbrná. Při návrhu byla věnována maximální pozoronost modernímu a elegantnímu designu, který se přizpůsobí prostoru. 

Kromě toho byl vnitřní povrh navržen z nerezové oceli, což je materiál odpuzující prach a zaručující maximální hygienu vzduchu.

Montáž zahrnuje

Propojení s chladivem i elektro kabeláží mezi venkovním a vnitřní jednotkou včetně odvodu kondezátoru 3ml. Tlakové zkoušky chladivového okruhu, provrtání 1ks prostupu pro propojení chladivem, připojení na připravenou kabeláž, instalaci a dodávku konzole na zeď, zprovoznění a zaškolení obsluhy odbnorným technikem. 

 

Podrobnosti k produktu.

Technické parametry.

Hitachi

Parametry produktu

VÝROBCE:
Hitachi

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Na uvedené značky tepelných čerpadel zajišťujeme montáž, servis a opravy.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.