Značka: Hitachi
Kód: RAK-25RXE/RAC-25WXE

Popis produktu

  • Cena je vč. DPH a montáže
  • Kompatibilní s ovládáním Hi-Kumo přes Wifi (nutný adaptér)
  • Funkce samočištění Frost-Wash
  • Vestavěný snímač přítomnosti osob
  • Provedení Nordic pro vytápění do -25 °C venkovní teploty (standardně do -20 °C)
  • Připojitelné i na multisplity
  • 100% výkon při -20 °C

Číst více >

57 726 Kč
Cena je vč. DPH a montáže.
Ceny jsou platné do vyprodání zásob
Potřebujete poradit?

Popis produktu

KDYŽ CHCETE TO NEJLEPŠÍ

Předností nástěnné klimatizace Shirokuma je její elegantní design, velice tichý provoz a její schopnost pracovat v topném režimu až do venkovní teploty -20 °C. Jednotka si dokáže udržet stoprocentní výkon až do neuvěřitelných -15 °C venkovní teploty, kdy i nadále garantuje velmi nízkou spotřebu energie. U řady Sirokuma Nordic je vytápění v provozu až do -25 °C venkovní teploty. Jen zřídka najdete na trhu klimatizační jednotku s tepelným čerpadlem, která by mohla Shirokumě konkurovat v parametrech cena – výkon – spotřeba a užitné funkce. Tato klimatizace rovněž nabízí inovativní technologie, které umožňují intenzivní čištění a zlepšování kvality vzduchu nebo ovládání jednotky jednoduše přes chytrý telefon, tablet nebo Váš počítač. U vytápění nabízí výkonnostní řady 3,2 kW, 4 kW a 5,8 kW, u chlazení 2,5 kW, 3,5 kW a 5 kW.

"Nejvyšší výkon s nejlepšími možnostmi"
Funkce Frost Wash

Zařízení je standardně vybaveno samočistícím systémem Frost Wash, který odstraňuje nečistoty z výměníku namrazením vlhkosti přítomné ze vzduchu, následným ohřátím výměníku a odstraněním všech nežádoucích částic odtékající vodou. 

Čidlo přítomnosti osob

Klimatizace bez zbytečné spotřeby díky senzoru přítomnosti, který postupně snižuje spotřebu energie zařízení, když je místnost prázdná, a při detekci lidského pohybu jej uvede zpět do provozu. 

Komponenty vysoké kvality

Komponenty vnitřní jednotky, včetně filtru, jsou vyrobeny z nerezové oceli, což se promítá do vyšší životnosti zařízení a zlepšení kvality vzduchu. 

Komfortní výfuk vzduchu

Díky automatickému natáčení lamel v horizontálním i vertikálním směru je dosaženo rovnoměrně distribuce vzduchu, a tím lepšího komfortu pro uživatele. 

Energetická účinnost na prvním místě

Nižší spotřeba energie díky energetické třídě A+++ (v závislosti na modelu). Svou klimatizaci můžete využít, aniž byste si všimli faktury za elektřinu. 

Montáž zahrnuje

Propojení s chladivem i elektro kabeláží mezi venkovním a vnitřní jednotkou včetně odvodu kondezátoru 3ml. Tlakové zkoušky chladivového okruhu, provrtání 1ks prostupu pro propojení chladivem, připojení na připravenou kabeláž, instalaci a dodávku konzole na zeď, zprovoznění a zaškolení obsluhy odbnorným technikem.

 

Podrobnosti k produktu.

Technické parametry - SHIROKUMA

Technické parametry - Nordic SHIROKUMA

Hitachi

Parametry produktu

VÝROBCE:
Hitachi

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Na uvedené značky tepelných čerpadel zajišťujeme montáž, servis a opravy.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.