Značka: Mitsubishi

Popis produktu

Cena je včetně DPH, montáže a napojení na topný systém

Číst více >

0 Kč
Cena je vč. DPH a montáže.
Ceny jsou platné do vyprodání zásob
Potřebujete poradit?

Popis produktu

Tepelná čerpadla ZUBADAN

Celý systém se skládá z venkovní jednotky a vnitřního hydromodulu, který se napojuje do otopného systému. Zdrojem energie je venkovní vzduch, ze kterého dokáže tepelné čerpadlo využívat energii i při extrémních mrazech. Energie je předávána ze vzduchu do vody, odkud je následně používána pro vytápění a ohřev teplé vody, případně pro chlazení. Z 1 kW dodané elektrické energie dokáží vyprodukovat až 4 kW tepla nebo chladu. Použití pro rodinné a bytové domy, administrativní budovy, provozovny, školy, školky a podobně.

Inovovaný design a konstrukce jednotky

Venkovní jednotka má nový design a konstrukci, která výrazně snižuje vibrace a hlučnost až o 10 dB. Má zvýšenou energetickou efektivitu. Ideální řešení pro rodinné domy v husté zástavbě. Jednotky s napájením 230 V mají označení VAA, s napájením 400 V mají označení YAA. Dodáváme s technologií Eco Inverter, Power Inverter a Zubadan. Použité chladivo R32 nebo R410A.

Nízká hlučnost a vibrace

Novým ventilátorem s inovativním odhlučněním kompresoru a mechanických častí jednotky jsme dokázali výrazně snížit vibrace a hlučnost až o 10 dB(A) oproti předchozím modelům.

Vnitřní hydromodul

Nová generace vnitřního hydromodulu s označením D přináší řadu vylepšení a širší výběr modelů s integrovaným zásobníkem TV. Má sníženou spotřebu el. energie a zvýšenou energetickou efektivitu, díky pokročilé regulaci systému. Standardem je možnost připojení přes Wi-Fi nebo ModBus. Rozdělujeme je podle toho, zda je hydromodul bez vestavného zásobníku TV nebo s integrovaným nerezovým zásobníkem. Další možností je zvolit hydromodul pouze s funkcí vytápění nebo i s možností chlazení

Mitsubishi

Parametry produktu

1. P-Desing / reálný výkon:
12 kW
2. Roční spotřeba (vysokoteplotní):
7170 kWH
3. Roční spotřeba (nízkoteplotní):
5453 kWh
4. Typ využití:
pro topení
5. Konstrukční provedení:
split
6. Typ čerpadla:
voda - vzduch
7. Chladivo:
R32
Velikost objektu:
Střední domy 8 kW - 10 kW
VÝROBCE:
Mitsubishi

Kontaktní formulář

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Na uvedené značky tepelných čerpadel zajišťujeme montáž, servis a opravy.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.